MediaFront (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ
