MediaFront (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Category
hr: Kategorija

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Template
hr: Predložak

en: Content ID
hr: ID sadržaja
