MediaFront (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Category
hu: Kategória

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Template
hu: Sablon

en: Other Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Content ID
hu: Tartalomazonosító (Content ID)

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: Auto Start
hu: Automatikus indítás

en: Player Settings
hu: Lejátszó beállításai

en: Media Settings
hu: Médiabeállítások

en: MediaFront : Players
hu: MediaFront: lejátszók
