MediaFront (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Category
it: Categoria

en: Keywords
it: Parole chiave

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Node
it: Nodo

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Content ID
it: ID contenuto

en: Poster
it: Autore
