MediaFront (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Category
ku: پۆل

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک
