MediaFront (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Category
lv: Kategorija

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Content ID
lv: Satura ID
