MediaFront (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Category
mr: वर्ग

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा
