MediaFront (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Category
sk: Kategória

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Template
sk: Šablóna

en: Content ID
sk: ID obsahu
