MediaFront (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Poster
ug: يوللىغۇچى
