MediaFront (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Category
uk: Категорія

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Template
uk: Шаблон

en: Other Settings
uk: Інші параметри

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Player Width
uk: Ширина плеєра

en: Player Height
uk: Висота плеєра

en: Poster
uk: Плакат

en: Auto Start
uk: Автостарт

en: User uid
uk: Uid користувача

en: Media Player
uk: Програвач

en: Media Time
uk: Медіа: Час
