MediaFront (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Category
jv: Kategori

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Theme
jv: Tema

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: <none>
jv: <nihil>

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Content ID
jv: ID kontèn
