MediaFront (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Category
kk: Категория

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін
