MediaFront (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Category
sq: Kategoria

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: export
sq: eksporto
