MediaFront (7.x-2.0-rc8) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Category
fi: Kategoria

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Theme
fi: Teema

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Loop
fi: Kierros

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Content ID
fi: Sisällön ID

en: export
fi: lataa
