MediaFront (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Next
pt: Próximo

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Category
pt: Categoria

en: edit
pt: editar

en: Export
pt: Exportar

en: Preset Name
pt: Nome do Preset

en: Theme
pt: Tema

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: <none>
pt: «nenhum»

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Introduction
pt: Introdução

en: Loop
pt: Laço

en: Logo URL
pt: URL do logo

en: Shuffle
pt: Embaralhar

en: Link URL
pt: URL do link

en: Template
pt: Modelo

en: Content ID
pt: ID do conteúdo

en: Player Width
pt: Largura do player

en: export
pt: exportar

en: Save Preset
pt: Salvar preset

en: Media Type
pt: Tipo de Mídia

en: Original Image
pt: Imagem Original
