MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: <none>
cs: <žádné>

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Template
cs: Šablona

en: Plugins
cs: Pluginy
