MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Theme
hu: Smink

en: <none>
hu: < nincs >

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Logo URL
hu: Logó webcíme

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Template
hu: Sablon

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Other Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: Auto Start
hu: Automatikus indítás

en: Media Settings
hu: Médiabeállítások

en: Controller Settings
hu: Vezérlő beállításai

en: Show Controller
hu: Vezérlő megjelenítése

en: Controller Only
hu: Csak a vezérlő

en: Logo Settings
hu: Logó beállításai
