MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: <none>
lv: <neviena>

en: Loop
lv: Cilpa

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Plugins
lv: Spraudņi
