MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Theme
pl: Skórka

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Loop
pl: Pętla

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Template
pl: Szablon

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: Player Height
pl: Wysokość odtwarzacza
