MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Logo URL
sk: URL adresa loga

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Template
sk: Šablóna

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb
