MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Theme
es: Tema

en: <none>
es: <ninguno>

en: Loop
es: Bucle

en: Logo URL
es: URL del logo

en: Shuffle
es: Barajar

en: Link URL
es: URL del enlace

en: Template
es: Plantilla

en: Plugins
es: Extensiones
