MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Theme
et: Teema

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Loop
et: Silmus

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Template
et: Mall

en: Plugins
et: Pluginad
