MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Theme
ja: テーマ

en: <none>
ja: <なし>

en: Loop
ja: ループ

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Template
ja: テンプレート

en: Plugins
ja: プラグイン
