MediaFront: Popcorn Player (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Theme
sv: Tema

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Logo URL
sv: URL till logga

en: Shuffle
sv: Blanda

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Template
sv: Mall

en: Plugins
sv: Insticksprogram
