Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Override
cs: Překrýt

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
