Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Tags
es: Etiquetas

en: License
es: Licencia

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Configuration
es: Configuración

en: Override
es: Sobreescribir

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: Canonical URL
es: URL canónica

en: Add and configure
es: Agregar y configurar
