Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Tags
fr: Étiquettes

en: License
fr: Licence

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Override
fr: Supplanter

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Canonical URL
fr: URL canonique

en: Add and configure
fr: Ajouter et configurer
