Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
