Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
