Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren
