Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Tags
oc: Etiquetas

en: License
oc: Licéncia

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Override
oc: Suplantar

en: Canonical URL
oc: URL canonique

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
