Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Tags
ru: Теги

en: License
ru: Лицензия

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Override
ru: Переопределить

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Canonical URL
ru: Канонический URL

en: Add and configure
ru: Добавить и настроить

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
