Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Tags
tr: Etiketler

en: License
tr: Lisans

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Add and configure
tr: Ekle ve yapılandır
