Medium Publish (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Tags
uk: Теґи

en: License
uk: Ліцензія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Override
uk: Перевизначити

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
