Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie
