Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Tags
et: Sildid

en: License
et: Litsents

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration
et: Seadistus
