Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Publications
eu: Argitalpenak
