Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Tags
hr: Oznake

en: License
hr: Licenca

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Configuration
hr: Postavke

en: Override
hr: Nadvladaj
