Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Tags
hu: Címkék

en: License
hu: Licenc

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Override
hu: Felülírás

en: Publications
hu: Közlemények

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Canonical URL
hu: Általános webcím

en: Add and configure
hu: Hozzáadás és beállítás
