Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Tags
ja: タグ

en: License
ja: ライセンス

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Override
ja: 上書き

en: Redirect URL
ja: 転送先URL
