Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Tags
lv: Birkas

en: License
lv: Licenze

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Configuration
lv: Konfigurācija
