Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Tags
pl: Tagi

en: License
pl: Licencja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Override
pl: Nadpisz

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj
