Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Tags
sv: Etiketter

en: License
sv: Licens

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Override
sv: Åsidosätt
