Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు
