Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Configuration
ast: Configuración
