Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Publications
ca: Publicacions

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció
