Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Tags
he: תגיות

en: License
he: רישיון

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Override
he: דריסה

en: Add and configure
he: הוסף והגדר
