Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Configuration
ps: سازول
