Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Override
sk: Nahradiť
