Medium Publish (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Tags
vi: Thẻ

en: License
vi: Giấy phép

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Override
vi: Ghi đè
